pagrindinės paslaugos

Gabenimas automobiliais

Viena is pagrindiniu paslaugu kurias siulo bendrove CARGO APEX tai gabenimas automobiliais

Misrus multimodaliniai gabenimai

Dinamiskiausias ir taupiausias kroviniu pristatymo budas tai gabenimu automobiliais, gelezinkeliais, jura ir oru sutelkimas derinys i viena logistikos sprendima.

Sandėliavimas

Teikiame laisvųjų sandėlių paslaugas Lietuvoje ir Lenkijoje.

MES VYSADA JUDAM

MOTUS VITA EST

specialios paslaugos

Negabaritinių ir sunkių krovinių pervežimas, palyda, apsauga, draudimas

Gabename negabaritinius ir sunkiasvorius krovinių naudojant sausumos, jūrų, geležinkelio transporto priemones. Atliekame „projektinių“ krovinių gabenimą „nuo durų iki durų“ Vakarų ir Rytų Europoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane. Pasirūpiname leidimais, reikalingais negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimui per Lietuvos ir kitų valstybių teritoriją. Parenkame saugiausią maršrutą, atsižvelgdami į krovinio matmenis ir reikalavimus valstybėse, per kurias bus gabenamas krovinys. Organizuojame negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių specialią palydą.

Komplektavimas

  • komplektavimas dėžėmis (fiksuoto arba kintamo svorio)
  • komplektavimas vienetais (fiksuoto arba kintamo svorio)
  • komplektavimas paletėmis.

Kokybišką komplektavimo paslaugų teikimą įmonėje užtikrina:

  • aukštos kvalifikacijos profesionalų komanda
  • vidinės procedūros ir aiški sistema
  • 100 proc. sukomplektuoto kiekio patikra.

Ženklinimas

Klientų pageidavimu, gali būti ženklinamos ir dėžės, ir atskiri produkcijos vienetai. Nuo užsakymo priėmimo iki paženklinimo atsakingai dirbama su Klientu, derinant ženklinimo lipduko tekstą, pasitvirtinant jo maketą. Įmonė gali suženklinti tiek didelius vienarūšės produkcijos kiekius, tiek ir labai mažais kiekiais pristatomą produkciją. Taip pat atliekamos perženklinimo paslaugos, kai importuotos prekės turi būti paženklintos naujais barkodais ar kita papildoma informacija.